زندگي نه يك بستر روان و صيقل يافته است و نه بستري از گلهاي سرخ،

                         به ياد داشته باشيم كه گلهاي سرخ هم پر از تيغهاي تيز و برنده است.

          

OL209-4B.gif

/ 3 نظر / 4 بازدید
mm312 (تمبرهاي جهان)

سلام. اميدوارم خحالت خوب باشه. عبارت زيبا و تامل برانگيزی نوشتی. شاد و برقرار باشی. راستی همچنان مشتاق و منتظر مقالتم در مورد تمبر.

شكيب

چند ياد چمن و حسرت پرواز كنم بشكنم اين قفس و بال و پري باز كنم بس بهار آمد و پروانه و گل مست شدند من هنوز آرزوي فرصت پرواز كنم خار حسرت زندم زخمه به تار دل خويش چون هواي گل و مرغان هم‌آواز كنم بلبلم، ليك چو گل عهد ببندد با زاغ من دگر با چه دلي لب به سخن باز كنم سرم اي ماه به دامان نوازش بگذار تا در آغوش تو سوز غزلي ساز كنم به نوايم برسان زان لب شيرين كه چو ني شكوه‌هاي شب هجران تو آغاز كنم با دم عيسوي‌ام گر بنوازي چون ناي از دل مرده برآرم دم و اعجاز كنم بوسه مي‌خواستم از آن مه و خوش مي‌خنديد كه نيازت بدهم آخر اگر ناز كنم سايه خون شد دلم از بس كه نشستم خاموش خيز تا قصه آن سرو سرافراز كنم

saleh hashemi

انواع جک و لطيفه را در سايت ما بخوانيد فقط کافيست به بخش مطالب طنز برويد و کلي بخنديد دريافت رايگان ليست 20000 ايميل افراد ايراني براي تبليغ با مراجعه به قسمت تجارت الکترونيک و انواع نرم افزار فارسي در قسمت معرفي نرم افزار فقط کافيست به سايت زير برويد www.salehforum.com http://www.salehforum.com سايتي براي همه چيزي که شما احتياج داريد! هرچيزي که بخوايد توي سايت ما هست. معرفي وبسايت و وبلاگ خودتون محيطي دوستانه و دوست داشتني! از همه شما و کسايي که اين صفحه رو مي خونن دعوت مي کنم يه بار هم که شده سري به اين سايت بزنيد. شايد مشکلات شما در اينترنت و خيلي چيزاي ديگه با ديدن اين سايت رفع بشه. امتحانش مجانيه!